Wydaje mi się, że faktyczne zastosowane projekty mogą być uważane za kluczowy powód, dla którego każda z wersji Adjust prowadziła rzeczywistą salę sądową, ponieważ ładnie, ponieważ robią to - kiedy już to robią - podczas gdy faktyczna gumowana substancja byłaby winna z powodu sporadycznych postać. W ciągu wielu lat Nike często używały przezroczystej gumy, a niektóre buty Balenciaga Speed ​​działają całkowicie, a niektóre z nich są takie jak Adjust BB - zawód.

Podam, że ładunek nie był wystarczająco słaby, aby zapobiec całkowitemu sprawdzeniu rzeczywistego obuwia, jednak było to sporadyczne wystarczające, że nie zdecydowałbym się na to obuwie bardziej niż na coś podobnego do środowiska. nawet Nike Kyrie 6 - każdy, którego cena jest mniejsza niż połowa całego kosztu z Adjust BB www.stofiabutyshop.com dwa. 0.

Dostosuj BB dwa. 0 Amortyzacja

Amortyzacja

Rzeczywista amortyzacja jest silnym ulepszeniem unikalnej regulacji BB. Podczas gdy każda odmiana wykorzystuje podeszwy środkowe Cushlon, faktyczna regulacja BB dwa. Wprowadzono 0 Przenieś Turbo do mieszanki.

W przypadku, gdy nie byłeś tego świadomy, naprawdę podoba mi się konfiguracja Move Turbo firmy Nike. Ma obniżony profil użytkownika, sprężysty, a także bardzo otwarty. To każda rzecz z sznurowanymi butami Balenciaga Speed, którą naprawdę lubię w odniesieniu do Move Atmosphere konfiguracja została przeprowadzona poprawnie, ponieważ wyściółka spoczywa tuż pod rzeczywistą przednią stopą, w przeciwieństwie do objęcia wnętrza pianki organizacji - co ostatecznie ogranicza rzeczywiste odczucie oraz ruch z torby Move. spróbuj Move Turbo będąc wkładką, pewny sklep internetowy sprzedawca aukcji oferuje tę konkretną wkładkę, która zbliża się naprawdę do naśladowania odczuć Move Turbo.

W żaden sposób nie odkryliśmy faktycznego ustawienia Cushlona od unikatowego do złego - Doceniamy Cushlon jako pianę samą w sobie, ponieważ spędziłem wiele lat aktywnie grając w starych wersjach CP3 przez producenta Nike Jordan - jednak tak było widoczna aktualizacja, którą naprawdę uważam, że prawie każda osoba może docenić. Cushlon zawiera gumę Balenciaga Speed ​​Trainer, która naprawdę czuje się pod stopami, dlatego gdy jest połączona z Move Atmosphere, otrzymujesz zestaw, który wydaje się napędzać osobę bez odczuwania osoby, takiej jak jesteś nieprzewidywalny.

Dostosuj BB dwa. 0 materiałów eksploatacyjnych

Kieszonkowe dzieci

Rzeczywista regulacja BB dwa. 0 wykorzystuje mieszaninę surowców wtórnych [języczek do ciągnięcia pięty i języka] wraz z materiałami, a także TPU. To nie jest moja osobista idealna konfiguracja, jednak okazało się to pomocne, a także wykonane zadanie.